top of page

Тиждень математики


Стартував Тиждень математики. В рамках даного тижня Антоненко Н.І. провела відкритий урок математики у 6 класі «Розв’язання вправ з теми «Пропорція. Основні властивості пропорції». Епіграфом до уроку вчителька взяла слова Аристотеля «Розум полягає не тільки в знаннях, але й в умінні застосовувати знання на практиці». Велику увагу Надія Іванівна приділила практичному застосуванню знань, запропонувавши дітям задачі з області кулінарії, шиття, споживання здорової їжі. Мова йшла і про правило золотого перерізу в архітектурі, скульптурі, мистецтві. Дітям демонструвалася яскрава презентація.

В рамках Тижня математики відбувся математичний бій між командою юнаків та командою дівчаток 6-7 класів. Серед завдання двобою були і логічні запитання, і усний рахунок, і перевірка уміння за допомогою пантоміми показувати геометричні поняття, фігури, і знання про відомих математиків. В результаті – дружня нічия, а ще гарний настрій і солодкі призи. Автором ідеї та організатором заходу була Антоненко Надія Іванівна.

Математичний кінозал «Пізнавальна математика» в рамках предметного тижня організували Антоненко Н.І. та Сімон Г.В. для учнів 7-10 класів. Діти переглянули цікаві пізнавальні відеофільми, виконували тестові завдання на мультимедійній дошці.

Світлина на згадку про відкритий урок математики у 4 класі «Круглі числа. Задачі з буквеними даними», проведеного Антоненко Н.І. з використанням ігрових моментів та у формі круїзної подорожі.

У формі роботи детективного агентства провів відкритий урок алгебри у 10 класі Сімон Геннадій Вікторович. Використання мультимедійної дошки та цікавої презентації з теми «Формули зведення. Розв’язування типових вправ» дали можливість учням продемонструвати свої знання і вміння та отримати різні кваліфікаційні посади у вищезазначеному агентстві у вигляді оцінок. Геннадій Вікторович виступав у ролі досвідченого детектива, який передає власний досвід юним колегам.

В рамках Тижня математики Антоненко Надією Іванівною була організована виставка математичних газет, плакатів із висловами про математику, пропозиція учням школи знайти розв’язки цікавих логічних задач і вправ.

Учитель математики Сімон Г.В. провів для учнів 6-9 класів інтелектуальну гру «Математична ліга», яка передбачала розвивати у дітей через гру інтерес до математики, її історії, логічне мислення, кмітливість, виховувати цілеспрямованість, упевненість у собі, вміння аналізувати, висувати припущення,використовувати і розвивати свідоме ставлення до набутих знань.

bottom of page